Лагерът за новобранци на Saskatchewan Roughriders стартира в Саскатун
Походът на Saskatchewan Roughriders за Grey Cup стартира още веднъж с началото на подготвителния им лагер за новобранци в Саскатун.
„ Това е какво чакате, ” сподели основният треньор на Roughriders Кори Мейс в сряда.
Това е първата година, в която Мейс ще бъде на мястото на старши треньор, оценявайки тези, които желаят да влязат в лист на CFL.
„ Хубаво е за нас като личен състав да сме тук за първи път и още по-добре да забележим тези момчета да упражняват “, сподели Мейс.
Екипът се стреми да оправи кораба след връщането си -завърнаха разочароващи сезони, в които пропуснаха плейофите.
Ajou Ajou, определен от 2024 година, е едно от многото нови лица, които се пробват да създадат усещане по време на лагера.
Извънредни вести от Канада и по целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва. „ Ако вляза...
Прочетете целия текст »




