Склонни сме да съдим за другите по себе си и

...
Склонни сме да съдим за другите по себе си и
Коментари Харесай

Деси Стоянова разкри как е била предадена в телевизията

„ Склонни сме да съдим за другите по себе си и това може да докара до огромни обърквания. Особено когато имаш против себе си хора, които ловко носят маската на някой, който в действителност не са “, написа тя в обществените мрежи.

Но това беше единствено началото…

Журналистката продължи с гръмотевичен удар по всички „ подправени светци “: „ Кой не е имал в живота си някой, който се показва за най-праведния правоверен, а в действителност е низък изменник? “

Думите ѝ безусловно взривиха почитателите – мнозина започнаха да допускат кого има поради Стоянова. Колеги, другари, някогашни сътрудници? Или някой от участниците в новото шоу?

Феновете я заляха с поддръжка, а някои мнения бяха безапелационни: „ Деси, приказва за съответен човек – време е маските да паднат! “

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР