"Скъпи хейтъри, имам още много, с което да ви ядосам.

...
"Скъпи хейтъри, имам още много, с което да ви ядосам.
Коментари Харесай

Моника Валериева с горещи кадри за хeйтърите

"Скъпи злобари, имам още доста, с което да ви ядосам. Просто имайте самообладание. Аз ще бъда доста щастлива ". Това написа Моника Валериева в Instagram и разгласява няколко фрагмента от своята отмора със фамилията.

"Когато в действителност не ти пука за това какво мислят за теб, ти развиваш ужасно възприятие на независимост ", е написала плеймейтката под фотография от плажа.

За да потвърди, че не употребява фотошоп, както по-рано я упрекнаха, Валериева качи няколко горещи фотоси по прашки и сподели тена си. Освен тях разгласява и видео с непосредствен кадър на задните ѝ елементи. Текстът към него гласи: "Когато ти кажат, че ползваш фотошоп... "

С тях Моника сподели образно има ли разлика сред фотосите, които разгласява и действителността.

Освен изявленията, предопределени за постоянните ѝ злобари в обществените мрежи, Валериева показа какъв брой добре се усеща на морето с майка си и другари.

tialoto
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР