Моника Валериева с горещи кадри за хeйтърите
"Скъпи злобари, имам още доста, с което да ви ядосам. Просто имайте самообладание. Аз ще бъда доста щастлива ". Това написа Моника Валериева в Instagram и разгласява няколко фрагмента от своята отмора със фамилията.
"Когато в действителност не ти пука за това какво мислят за теб, ти развиваш ужасно възприятие на независимост ", е написала плеймейтката под фотография от плажа.
За да потвърди, че не употребява фотошоп, както по-рано я упрекнаха, Валериева качи няколко горещи фотоси по прашки и сподели тена си. Освен тях разгласява и видео с непосредствен кадър на задните ѝ елементи. Текстът към него гласи: "Когато ти кажат, че ползваш фотошоп... "
С тях Моника сподели образно има ли разлика сред фотосите, които разгласява и действителността.
Освен изявленията, предопределени за постоянните ѝ злобари в обществените мрежи, Валериева показа какъв брой добре се усеща на морето с майка си и другари.
tialoto
"Когато в действителност не ти пука за това какво мислят за теб, ти развиваш ужасно възприятие на независимост ", е написала плеймейтката под фотография от плажа.
За да потвърди, че не употребява фотошоп, както по-рано я упрекнаха, Валериева качи няколко горещи фотоси по прашки и сподели тена си. Освен тях разгласява и видео с непосредствен кадър на задните ѝ елементи. Текстът към него гласи: "Когато ти кажат, че ползваш фотошоп... "
С тях Моника сподели образно има ли разлика сред фотосите, които разгласява и действителността.
Освен изявленията, предопределени за постоянните ѝ злобари в обществените мрежи, Валериева показа какъв брой добре се усеща на морето с майка си и другари.
tialoto
Източник: slava.bg
КОМЕНТАРИ




