Скандален инцидент беляза двубоя от 20-ия кръг на колумбийската Клаусура

...

Скандален случай беляза дуела от 20-ия кръг на колумбийската Клаусура сред Атлетико Насионал и Милионариос, приключил с триумф за гостите с 3:1. В него основно настоящо лице беше футболистът на Милионариос Даниел Руис.
В 36-ата минута полузащитникът отиде да извърши корнер, когато от трибуните към него полетяха разнообразни предмети, един от които се оказа скалпел. Именно той уцели футболиста в ръката. Руис обаче продължи присъединяване си в мача, като даже не даде тип, че е потърпевш. Той бе сменен чак в 84-ата минута на дуела.
В момента на случая резултатът беше 1:1, само че през второто полувреме Милионариос вкара 2 гола и взе успеха. Сега Дисциплинарната комисия на колумбийското състезание ще прегледа епизода и най-вероятно ще глоби домакините. Приблизително по същото време
Източник: sportlive.bg