Ще бъде създаден паметник в чест на покойната кралица на

...
Ще бъде създаден паметник в чест на покойната кралица на
Коментари Харесай

Издигат паметник на Елизабет II за милиони 

Ще бъде основан монумент в чест на починалата кралица на Ангилия Елизабет Втора за 56 милиона евро. Той ще бъде поставен близо до The Mall на Marlborough Gate.

Смята се, че бюджетът е ориентировъчна цифра, а не последна, която ще зависи от печелившия дизайн.

Бившият персонален секретар на починалата кралица лорд Джанврин, ръководител на комитета, сподели: " Мемориалът би трябвало да бъде просто красиво място, някъде, където да се посети със фамилията и приятелите, да се насладите и да размишлявате върху един невероятен живот ", сподели той. 

За неговата направа ще бъдат поканени най-добрите екипи от архитекти, художници, ландшафтни архитекти, инженери и други експерти. 

Временната цена включва подмяната на синия мост - нискосводест, функционален, бетонен пешеходен мост с небесносини парапети, който обгръща езерото в парка и предлага панорама към Бъкингамския замък на запад и парада на конната армия, Биг Бен и Лондон Поглед на изток, написа Sky news.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР