Шокиращо домакинско поражение за ЦСКА - София в Европа, реваншът

...

ЦСКА - София допусна изненадващо домакинско поражение с 0:1 от скромния тим на Сейнт Патрикс

Шокиращо домакинско проваляне за ЦСКА - София в Европа, реваншът става сложен.

ЦСКА - София позволи изненадващо домакинско проваляне с 0:1 от скромния отбор на Сейнт Патрикс в първи мач от третия прелиминарен кръг на Лигата на конференциите и си усложни неимоверно доста реванша след седмица. Серж Атакай вкара единственото попадение в 87-ата минута, с което донесе успеха на четвъртия в ирландското състезание.

Голямата липса при " алените " бе отсъствието на Иван Турицов, който не е съумял да се възвърне от травма, предава Спортал.

На негово място игра младият Дончев и точно той позволи груба неточност, след която падна голът на гостите. Изненадващо на аварийна пейка останаха Кох и Йомов. В центъра на защитата Илич заложи на Матей и Петров.

Източник: petel.bg