Бащата на Сияна: Шофьорът, който уби 2 деца и един баща, е заснет от ТОЛ камерите преди инцидента с телефон в едната ръка и чашка в другата!
Шофьорът, който умъртви две деца и един татко, е сниман от ТОЛ камерите преди случая с телефон в едната ръка и чашка в другата. Това написа във Facebook бащата на Сияна Николай Попов, показвайки и фотоси от камерите.
Публикуваме целия му текст без редакторска интервенция:
Винаги приказвам с обстоятелства и давам единствено тествана информация.
Защо се крие истината?!
Шофьорът, който умъртви две деца, и един татко е сниман от ТОЛ камерите преди случая с телефон в едната ръка и чашка в другата.
Ето ви фотография.
Историята със спуканата гума е чиста неистина, а тази фотография се крие от вас за не се види тоталната беззащитност на управляващите в битката с пътния травматизъм.
Угодно е да се хвърли виновността на гума, мантинела, път.
Истината е, че липсва надзор и съществуват ПТП и транспортна мафия. Те спонсорират всяка власт.
От месец очаквам среща с Радев по тази тематика, която той персонално ми даде обещание. Има доста неща, които зная и желая да му кажа. Дълбоко съм разочерован тъй като му симпатизирам…..
Такава среща няма!
Припомняме, че в Попов съобщи: " Директорът на ДАИ-Ямбол Дикран Бохосян е бил на злополуката с тира на Автомагистрала " Тракия " (бел. ред. в която починаха две деца). Той би трябвало да управлява активността на ямболската компания, чийто камион умъртви децата. На този вид му е предоставена експертизата по делото и цялата заблуда със спуканата гума, може би, идва от него, с цел да се прикрият действителните обстоятелства и условия ".
Публикуваме целия му текст без редакторска интервенция:
Винаги приказвам с обстоятелства и давам единствено тествана информация.
Защо се крие истината?!
Шофьорът, който умъртви две деца, и един татко е сниман от ТОЛ камерите преди случая с телефон в едната ръка и чашка в другата.
Ето ви фотография.
Историята със спуканата гума е чиста неистина, а тази фотография се крие от вас за не се види тоталната беззащитност на управляващите в битката с пътния травматизъм.
Угодно е да се хвърли виновността на гума, мантинела, път.
Истината е, че липсва надзор и съществуват ПТП и транспортна мафия. Те спонсорират всяка власт.
От месец очаквам среща с Радев по тази тематика, която той персонално ми даде обещание. Има доста неща, които зная и желая да му кажа. Дълбоко съм разочерован тъй като му симпатизирам…..
Такава среща няма!
Припомняме, че в Попов съобщи: " Директорът на ДАИ-Ямбол Дикран Бохосян е бил на злополуката с тира на Автомагистрала " Тракия " (бел. ред. в която починаха две деца). Той би трябвало да управлява активността на ямболската компания, чийто камион умъртви децата. На този вид му е предоставена експертизата по делото и цялата заблуда със спуканата гума, може би, идва от него, с цел да се прикрият действителните обстоятелства и условия ".
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




