Шефът на Ферари Матиа Биното призна, че ще обмисли варианта

...
Шефът на Ферари Матиа Биното призна, че ще обмисли варианта
Коментари Харесай

Ферари се отказват рано от борбата този сезон?

Шефът на Ферари Матиа Биното призна, че ще обмисли разновидността да се откажат от развиването на колата за 2020, в случай че след първите няколко надпревари се окаже, че изоставането им от Мерцедес е прекомерно огромно. Повечето от съперниците на Скудерията подозират, че италианците се преструват стратегически на по-слаби. Така или другояче, данните от миналите зимни проби демонстрират по-слаба форма на Ферари от главните съперници Мерцедес и Ред Бул.

" Това е компромис, който следва да се обмисли " съобщи Биното. " Ако след няколко надпревари стане ясно, че разликата е прекомерно огромна, може да излезе на дневен ред опцията да спрем с колата за 2020 ".

Ferrari considering stopping 2020 car development if 'gap is too big' https://t.co/qQ1A1EpllG pic.twitter.com/OCki5z8RcC
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР