Сигурността на работата на треньора на Falcons Артър Смит е под въпрос след загубата с 9-7 от най-лошия отбор на NFL
ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Сигурността на работата на Arthur Smith е под въпрос, откакто Atlanta Falcons пропиля преднина в неделя и загуби от Най-лошият тим на НФЛ.
Фалкънс претърпяха ненавременна, в случай че не и срамна загуба с 9-7 от Каролина Пантърс (2-12) при гол от полето в последната секунда на Еди Пинейро, нокаутирайки ги от тристранно тъждество за първо място с Ню Орлиънс и Тампа Бей в NFC South.
Преди осем дни Falcons седяха сами на върха на дивизията.
Но скъпите следващи загуби от врагове в дивизията Тампа Бей и Каролина оставиха Соколите в несигурна позиция - един мач зад Buccaneers и Saints с три оставащи мача.
Тампа Бей и Ню Орлиънс завоюваха в неделя и стигнаха до 7-7.
Соколите, които записаха 7-10 във всеки от първите два сезона на Смит, имат 6-8 този сезон, което води до спекулации дали притежателят Артър Бланк ще направи смяна, в случай че тимът не успее да направи следсезона.
„ Има последици, ко...
Прочетете целия текст »




