ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Барет вкара 23

...

Раптърс преодоля мач от 45 точки от Майлс Бриджис, за да победи Хорнетс със 123-117

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Барет вкара 23 точки, Якоб Поелтл направи две огромни игри в последната минута и Торонто Раптърс надделяха най-високите в кариерата си 45 точки от Майлс Бриджис, с цел да победи Шарлът със 123-117 и да донесе деветата поредна загуба на Хорнетс в сряда вечерта.

Скоти Барнс, който научи преди мача, че ще играе в първия си All- Звезден мач като авариен, приключи с 18 точки за Раптърс. Имануел Куикли също вкара 18, а Поелтъл приключи с 12 точки и 12 битки.

Бриджис имаше ефикасна вечер, надхвърляйки предходния си връх в кариерата от 41 точки, подложен в понеделник вечерта против Лос Анджелис Лейкърс, като вкара 17 от 27 от полето с шест тройки. Той също имаше осем битки и седем асистенции.

Бриджис е едвам четвъртият състезател на Шарлът, който има поредни мачове от 40 точки, присъединявайки се към Глен Райс (два пъти), Кемба Уокър и Тери Розиър.

Брандън Милър имаше 20 точки за Шарлът, който загуби осем следващи мача вкъщи.