Шампионът в мъжкото волейболно първенство ще бъде определен в решителен

...

Камило Плачи: Отиваме в Бургас, за да задържим титлата в Пазарджик

Шампионът в мъжкото волейболно състезание ще бъде избран в съдбоносен пети мач от финалната серия.

Това стана факт, откакто Хебър (Пазарджик) надигра Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:21, 25:14, 25:22) гейма като хазаин в четвъртия дуел от финала.

По този метод възпитаниците на Камило Плачи, които изоставаха с 0:2 победи след първите две срещи, съумяха да изравнят общия резултат с два следващи домашен триумфа и по този начин вкараха серията в съдбоносен пети конфликт, който ще бъде във вторник (2 май) от 18:30 часа в Бургас.

“Играхме добре във всички детайли. Всичко стартира изначало при 2-2 победи. Отиваме в Бургас, с цел да задържим купата в Пазарджик. От 0-2 стигнахме до 2-2 триумфа, само че по-голям и идващият мач ”, съобщи старши треньорът на Хебър Камило Плачи.
 “Старците ” от Хебър разгромиха Нефтохимик и край №5 ще дефинира кой ще е първенец “Старците ” от Хебър разгромиха Нефтохимик и край №5 ще дефинира кой ще е първенец
Снимки: Startphoto