Шампионът на Италия Наполи започна победа с 3:1 над новака

...

Наполи започна защитата на титлата с победа

Шампионът на Италия Наполи стартира победа с 3:1 над новака Фрозиноне. Успехът пристигна след поврат, защото домакините от Фрозиноне съумяха да открият още в седмата минута. Тогава се разписа Абду Аруи от дузпа.

Наполи съумя да изравни в средата на първата част посредством Матео Политано. Няколко минути по-късно гол на Джакомо Распадори бе анулиран след намесата на ВАР.

По-добрата игра на южняците обаче разумно докара до втори гол. В 42-рата минута Виктор Озимен бе прецизен за 2:1, с цел да приключи обрата..

През втората част Наполи имаше още по-голям надзор над играта. Така се стигна до 79-ата минута, когато Озимен вкара още един гол за крайното 3:1.

В другия ранен мач в събота Верона завоюва с 1:0 като посетител на Емполи. Единственото попадение падна четвърт час преди края, която се разписа резервата Федерико Бонацоли.
Източник: flashnews.bg