Шампионът на Англия Челси се класира изключително драматично за четвъртия

...

Челси бра страх срещу Норич, лондончани биха с дузпи

Шампионът на Англия " Челси " се класира извънредно трагично за четвъртия кръг в шампионата за ФА Къп. На своя „ Стамфорд Бридж “ лондончани се постановиха с 6:4 след осъществяване на дузпи в преиграването с " Норич ".

Редовното време приключи 1:1 след попадения на Миши Батшуай за домакините в 55-ата минута и Джамал Люис в 93-ата. В последвалите продължения „ сините “ останаха в понижен състав, откакто червени картони получи Педро и Алваро Мората.

При дузпите обаче играчите на Антонио Конте бяха безпогрешни и след 5:3 отстраниха своя противник. В идващия кръг първенците ще се изправят против състава на " Нюкасъл ".
Място в идната фаза на шампионата откриха още отборът на " Суонзи ", който се наложи с 2:1 над " Уулвърхемптън " и " Уиган ", победил с 3:0 " Борнемут ".
Източник: bnr.bg