Шампионът Лудогорец победи трудно с 2:1 Верея в среща от

...

Шампионът "Лудогорец" обърна последния за 4 минути

Шампионът " Лудогорец " победи мъчно с 2:1 " Верея " в среща от осмия кръг на Първа професионална лига.

" Орлите " губеха с 0:1 до 78-ата минута, откакто в 40-ата Антон Огнянов даде задатък на старозагорци от директен свободен удар. В рамките единствено на 4 минути обаче, сред 78-ата и 82-ата, " Лудогорец " реализира цялостен поврат с попадения на Антон Недялков и Марселиньо.

Така разградчани към този момент са втори във краткотрайното класиране с актив от 17 точки, с една пред ЦСКА и две зад " Левски ". Столичните грандове към момента не са изиграли своите мачове от кръга. " Сините " гостуват на " Локомотив " Пловдив, а " алените " одобряват " Черно море ".

" Лудогорец ": 33. Ренан, 3. Недялков, 4. Сисиньо, 6. Натанаел, 30. Моци, 10. Кампаняро, 18. Дяков, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 92. Лукоки, 28. Кешерю

" Верея ": 27. Георгиев, 77. Ахмед, 6. Иванов, 5. Мунин, 3. Коуроупис, 88. Тевия, 28. Александер, 10. Огнянов, 11. Вушорович, 7. Танев, 16. Малек
Източник: btvnovinite.bg