Сезонът в Ла Лига започна. В първия мач Валенсия победи

...

Ла Лига започна с победа на Валенсия над Хетафе

Сезонът в Ла Лига стартира. В първия мач Валенсия победи Хетафе с 1:0 на " Местая ".

" Прилепите " трябваше да останат с човек по-малко още в 3-ата минута, когато Гиямон бе изпъден с пряк червен картон за доста жестоко нарушаване в центъра на терена.
 Ла Лига стартира нов живот след ерата
Ла Лига стартира нов живот след ерата " Меси "

Примера се открива с мача сред Валенсия и Хетафе

В 11-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа след попречване на Денис Черишев. Зад бялата точка застана Карлос Солер, който не сгреши за 1:0. През второто полувреме Хетафе доминираше, само че в 76-ата минута Ерик Катриел Кабако Алмада бе изпъден с втори жълт картон и по този начин двата тима останаха с по 10 души.

В самия край гостите бяха покрай попадение откакто Марк Кукурея стреля от границите на наказателното поле, само че вратарят се намеси и мазета.