Селекционерът на Северна Македония Игор Ангеловски сподели мислите си след

...

Игор Ангеловски: Сантиметрите не бяха на наша страна

Селекционерът на Северна Македония Игор Ангеловски показа мислите си след провалянето с 1:2 от Украйна на UEFA EURO 2020. Според него шансът не е бил на страната на тима му, защото са получили попадение от ъглов удар, а по-късно гол на Горан Пандев е бил анулиран поради няколко сантиметра.

"Мачът се играе 90 минути. Влязохме по-разпознаваеми като сграда в мача. Получихме гол от корнер, шансът беше на тяхна страна. Те незабавно по-късно вкараха, а при нас попадение на Пандев бе анулирано, просто тъй като сантиметрите не бяха на наша страна. През второто полувреме играхме чудесно и показахме за какво сме на Европейското състезание. Първата половина от мача играхме в действителност едва, само че през второто полувреме показахме отлична игра. Когато най-после на мача публиката те изпрати с аплодисменти и аплаузи, това споделя по какъв начин си играл. Сега с Нидерландия ще играем самоуверено и няма да се предаваме. Няма по-голяма мотивация за тима от това да играеш против Нидерландия. И се надявам около положителната игра да спечелим и първи точки ", показа той.