Съвсем наскоро се очакваше, че пускането на OnePlus 5T ще

...
Съвсем наскоро се очакваше, че пускането на OnePlus 5T ще
Коментари Харесай

Вероятността за пускане на OnePlus 5T се увеличава

Съвсем неотдавна се очакваше, че стартирането на OnePlus 5T ще бъде анулирано поради по-ранния дебют на OnePlus 6, само че какво ще се случи в този момент? Снимката по-долу, както се оказа, съставлява рендер на OnePlus 5T. Да, по-рано тази фотография бе оповестена и като теч на изображението на OPPO F5, само че за в този момент всичко сочи, че това е тъкмо OnePlus 5T.

Чрез инспекция в формалния уебсайт се вижда, че на склад е единствено един вид на OnePlus 5 – със златист цвят и 6 GB RAM с 64 GB непрекъсната памет. Въпреки това обаче, стартирането на 5Т ще бъде отлично решение за попълване на запасите.

В основната специфичност на OnePlus 5T ще се трансформира 6-инчовият екран с резолюция 1080 x 2160 пиксела. Не можем да отречем обстоятелството, че телефона черпи ентусиазъм от Galaxy S8: рамката от горната страна и изпод е станала по-тънка, а съотношението 18: 9 – това е видно от по-високия дизайн. Още по-интересно е, че края наподобява издаден, само че удостоверение, че екрана ще е от криволинеен вид към момента няма.

Може би тук ще бъде конфигурирана операционната система Android Oreo. Останалите характерности на модела 5Т не би трябвало да се разграничават доста от OnePlus 5: процесор Snapdragon 835, оптималната памет – 8 GB RAM и 128 GB потребителска, двойна камера (оптичен зум + портретен режим) и Oxygen OS.

На нас ни остава да чакаме формалното изказване от компанията, с цел да проверим кое от нагоре казаното е правилно и кое не. Източник показва, че новият модел ще излезе през ноември тази година.
Източник: kaldata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР