Сасуоло победи Милан като гост с 2:1 в мач от

...

Милан се издъни срещу Сасуоло

Сасуоло победи Милан като посетител с 2:1 в мач от 32-ия кръг на италианската Серия " А ". Грандът от Милано изигра мощно първо полувреме и изглеждаше, че ще завоюва предстоящо с лекост семейството си.

Чалханоглу откри резултата в 30-ата минута и внесе успокоение в редиците на " росонерите ".

Четирите смени на Сасуоло след почивката обаче дадоха резултат и резервата Распадори наниза два мъчителни гола в края на мача.

Гостите изравниха в 76-ата и стигнаха до цялостен поврат на " Джузепе Меаца " в 83-ата минута. Пълният поврат беше изкован с доста мощна игра, а не плод на шанс.

Така Милан остава с 66 точки на второто място, само че към този момент и с мач повече пред третия Аталанта. Сасуоло е осми с 49 пункта.

Източник: fakti.bg