Състоянието на национала на САЩ Кристиан Пулишич ще се оценява

...

Американците не бързат с прогноза за Кристиан Пулишич

Състоянието на национала на Съединени американски щати Кристиан Пулишич ще се прави оценка ден за ден, откакто той получи травма по време на успеха на неговия отбор с 1:0 над Иран в груповата фаза на Световното състезание, написа организация АП. Успехът класира американците на осминафиналите на шампионата в Катар, където ще срещнат състава на Нидерландия. Двубоят е в събота, 3 декември.

Пулишич се разписа в 38-ата минута на дуела, отбелязвайки победния гол за Съединени американски щати, само че се сблъска с вратаря на Иран Алиреза Бейранванд. Нападателят на британския Челси бе сменен при започване на второто полувреме и откаран в болница за прегледи.