Със страшен скандал завърши контролата Балкан Ботевград - Локомотив Мездра

...

Цирк! Треньорът на Балкан ударил колега след контрола

Със заплашителен скандал приключи контролата Балкан Ботевград - Локомотив Мездра (2:3), осведоми " Конкурент ". Tреньорът на гостите Диан Попов е бил ударен първо от футболист на противника,  по-късно и от Иван Редовски, който е треньор и президент на Балкан.    През второто полувреме Здравко Атанасов блъснал в главата Диан Попов, а след края на мача същото направил и наставникът на ботевградчани Иван Редовски, който е някогашен футболист и ментор на отбора от Мездра.    Треньорът на „ железничарите “ удостовери информацията.    „ През целия мач Редовски псуваше мен и моите футболисти. Вместо да ги успокои, той ми нанесе удар след последния съдийски сигнал. Ще сезирам БФС, тъй като при сходен случай в формален мач побойниците ги вадят от футбола най-малко за 1 година “, сподели треньорът на Локо Мездра - Диан Попов пред " Конкурент ".   Мачът ще се запомни със скандалното съдийство на локални рефери, които отсъдили 4 дузпи в срещата, добавя изданието.   Иван Редовски опроверга изрично обвиняванията на Диан Попов.    " Няма нищо правилно в това, че съм бил този човек. Аз със заплатаджии не се занимавам. От 9 години давам пари за футбола в Ботевград, а това дребосъче, което се е оплакало, няма да разисквам.   Мачът беше здрав. Никой никого не е бил. През първото полувреме реферът изгони техния нападател за псувни и реплики от него. Тогава треньорчето им влезе за първи път на терена. До края на мача го направи още няколко пъти… Ние се държахме дори прекомерно възпитано. Никой не е обичай. А това дребосъче не спря да ни наскърбява и псува – мен и футболистите ми “, съобщи Редовски.
Източник: novsport.com