Съперникът на Лудогорец в 1/16-финалите на Лига Европа Милан разби

...

Съперникът на Лудогорец на 1/4-финал срещу Интер след класика

Съперникът на Лудогорец в 1/16-финалите на Лига Европа Милан разруши вкъщи Верона с 3:0 и се класира за 1/4-финалите в шампионата за Купата на Италия, където ще срещне градския си противник Интер.

Сусо (22) изведе „ росонерите ” напред в резултата след асистенция  на Давиде Калабрия, а до почивката домакините удвоиха преднината си посредством бранителя Алесио Романьоли (30), възползвал се от пас на Андре Силва.

През втората част младата вяра Патрик Кутроне (55) оформи крайния резултат след подаване на Сусо. До края на мача гостите от града на Ромео и Жулиета нямаха сили даже за почетен гол.

Така грандът от Милано продължи в идната фаза, в която ще има градско дерби с Интер, който през вчерашния ден мъчно преодоля третодивизионния Порденоне след изпълнение  на дузпи.

Източник: blitz.bg