Сампдория и Фиорентина завършиха 1:1 на Луиджи Ферарис в отложен

...

Равенство между Сампдория и Фиорентина

" Сампдория " и " Фиорентина " приключиха 1:1 на " Луиджи Ферарис " в отсрочен мач от първия кръг на италианското футболно състезание.

Така двата тима събраха по 7 точки, на 5 точки зад водача " Ювентус ", като домакините са четвърти с по-добра голова разлика от заемащия към този момент петото място съперник.

В 13-ата минута гостите поведоха, откакто Джовани Симеоне вкара от близко с глава след подаване от ляво на Кристиано Бираги.

До почивката Марко Пяца пропусна две положителни обстановки за домакините, а Давиде Капрари нацели гредата в 41-ата минута с удар от отдалеченост.

Сампдория изравни след час игра. Капрари се разписа с акуратен шут от границата на наказателното поле в левия ъгъл на вратаря Бартоломей Драговски.

В самия край Фиорентина пропусна да стигне до успеха, откакто вратарят Емил Аудеро отрази рисков изстрел на Никола Миленкович.
Източник: bnr.bg