Само две седмици преди началото на световното първенство по футбол

...

Русия падна от Австрия пред погледа на Моуриньо

Само две седмици преди началото на международното състезание по футбол селекционерът на домакините от Русия Станислав Черчесов има за какво да се тормози, откакто неговият отбор отстъпи с 0:1 на Австрия в контрола, играна в Инсбрук.

Гостите по този начин и не съумяха да насочат нито един прецизен удар към противниковата врата за всичките 90 минути и бяха тотално надиграни от домакините, които даже няма да вземат участие на започващия на 14 юни Мондиал.

Единственото попадение в срещата падна в 28-мата минута, когато халфът на " Шалке 04 " Алесандро Шопф се разписа с удар с левия крайник от десетина метра. Шопф получи чудесно подаване по земя на от Марко Арнаутович и с акуратен удар в горния ляв ъгъл не остави шансове на вратаря на руснаците Игор Акинфеев.

Jose Mourinho is watching Austria vs Russia at the stadium tonight.
Marko Arnautovic has assisted the only goal in the game so far. pic.twitter.com/ZSoxFODk9G