Само чудо може да спаси Интер (Запрешич) от изпадане. Днес

...

Колумбиец засили тима на Боби Цонев към Втора лига

Само знамение може да избави Интер (Запрешич) от изпадане. Днес отборът на Борислав Цонев загуби с 0:1 гостуването си на Вараждин и записва десето следващо проваляне в хърватското състезание. Българският халф Борислав Цонев не беше в групата за дуела.

Единственото попадение на стадион " Вартекс " означи Хорхе Обрегон в 33-ата минута. Колумбиецът се разписа с майсторско осъществяване и донесе трети пореден триумф на Вараждин, който към този момент има с 10 точки повече от Интер и е все по-близо до спасението.

В различен дуел от 31-ия кръг Истра 1961 и Локомотива (Загреб) приключиха 1:1. Гостите играха с човек по-малко в последните 20 минути и изпуснаха скъпи точки в борбата за второто място, в която вземат участие още Осиек, Риека и Хайдук (Сплит).

Довечера отборът от Сплит, в който играе Кристиан Димитров, ще посрещне Славен Белупо, а в събота водачът и сигурен първенец Динамо (загреб) ще е хазаин на Осиек.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 31 кръг, четвъртък 25 юни Вараждин 1:0краен резулат  Интер (Запрешич)