Само 20 минути след като Джуд Белингам отбеляза гол срещу

...

„Кръстихме бебето си на Джуд Белингам, тъй като се роди 20 минути след гола на Англия`

Само 20 минути откакто Джуд Белингам означи гол против Словакия в неделя, различен Джуд към този момент крадеше славата му.

Роден в 19:54 ч. в неделя, 30 юни – малко откакто Белингам вкара замайващ удар от горната страна, извеждайки Англия до 1-1, преди голът на капитана Хари Кейн да обезпечи победа с 2-1 – пакетът от 8lb беше наименуван Джуд в 21-годишнината -честта на остарял полузащитник.

А неговата майка-дойка Тара Лейланд, на 31 години, към този момент го приветства като „ идващия Джуд Белингам “, защото предсказва, че му следва кариера на професионален футболист.

Тара, която роди мъничкия Джуд Томас Браун в Royal Preston Hospital, споделя пред The ​​Mirror: „ Винаги сме харесвали името Джуд, само че искахме да изчакаме да се роди, с цел да решим.

“ В деня на мача започнах да раждам и започнах да получавам контракции, когато мачът започваше. Не можех да допускам, когато Джуд Белингам означи гол тъкмо преди нашият Джуд да се роди.

„ Знаехме, че Джуд ще продължи да играе футбол, когато и...