Сакраменто Кингс загубиха още един ключов играч заради контузия до

...
Сакраменто Кингс загубиха още един ключов играч заради контузия до
Коментари Харесай

Шестият играч на Кингс Малик Монк ще пропусне поне 4 седмици заради контузия в коляното

Сакраменто Кингс изгубиха още един основен състезател поради травма до края на постоянния сезон, като шестият звезден състезател Малик Монк отсъства най-малко четири седмици с травма на коляното.

Кралете споделиха в събота, че Монк има навехнат MCL в дясното коляно и ще бъде прегледан още веднъж след четири седмици. Монк се контузи рано при загубата със 107-103 от Далас в петък.

Сакраменто влезе в деня на осмо място в Западната конференция и се пробва да стигне до първите шест и да избегне шампионата за игра. Турнирът за плей-ин стартира на 16 април, а първият кръг на 20 април.

Кралете към този момент са без гарда Кевин Хюртер, който евентуално ще пропусне остатъка от сезона поради травма в лявото рамо.

p>

Монк е любимецът за продобиване на премията за шести състезател на годината в НБА, отбелязвайки приблизително 15,4 точки и 5,1 асистенции, до момента в който влизаше от аварийна пейка всеки мач. Монк води всички играчи в НБА по точки (1110) и асистенции (370) от пейката.

Хюртер ще се подложи на опер...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР