Никола Попов ще свири столичното дерби ЦСКА - Левски
Съдийската комисия към БФС дефинира Никола Попов за основен съдия на столичното дерби от 26-и кръг на Първа професионална лига. Двубоят ЦСКА-София - Левски ще се играе в неделя (18 март) от 13:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Асистенти на Попов ще бъдат Георги Тодоров и Димтър Русев, а зад вратите ще работят Ангел Ангелов и Стефан Павлов. Четвърти рефер на мача ще бъде Борислав Колев, а за съдийски наблюдаващ беше назначен Костадин Гергинов.
Ето и всички съдийски назначения за кръга:
16 март, петък 17:30 ч.
Септември София - ФК Верея
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Илиян Петров Капарашев ДАС1: Вангел Борисов Вангелов ДАС2: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Евгени Тодоров Геров
17 март, събота 15:00 ч.
ПФК Берое ЕАД - Витоша
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Йордан Петров Петров
4-ТИ: Милен Дончев Арабаджиев ДАС1: Никола Илиянов Атанасов ДАС2: Румен Красимиров Христов
СН: Ичко Лозев Лозев
17 март, събота 17:30 ч.
ПФК Ботев АД - ФК Дунав 2010
Горско стопанство: Ангел Детелинов Баялцалиев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ: Петър Велизаров Митрев ДАС1: Петър Кирилов Костадинов ДАС2: Иван Георгиев Пенчев
СН: Кирил Манолов Лозанов
18 март, неделя 13:00 ч.
ПФК ЦСКА–София - ПФК Левски АД
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Борислав Николаев Колев ДАС1: Ангел Любенов Ангелов ДАС2: Стефан Демирев Павлов
СН: Костадин Ангелов Гергинов
18 март, неделя 16:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
Горско стопанство: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Георги Йорданов Дойнов ДАС1: Станислав Тошев Ставров ДАС2: Валентин Станчев Железов
СН: Георги Крумов Виделов
18 март, неделя 18:15 ч.
Етър - ПФК Лудогорец 1945 АД
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Димо Дамянов Вълчев АС2: Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ: Мартин Иванов Димитров ДАС1: Радослав Петров Гидженов ДАС2: Валентин Георгиев Станчев
СН: Димитър Панайотов Костов
19 март, понеделник 17:30 ч.
ПФК Славия АД - ОФК Пирин ЕООД
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС1: Георги Милков Гинчев ДАС2: Георги Николов Николов
СН: Константин Делов Писков. /БГНЕС
Източник: bgnes.com
КОМЕНТАРИ