Крийте се, педалите идват да ви правят Бангаранга
Съдбата обича да си прави гаргара с криптоболшевишките остатъци по нашите земи. Едно време сътрудник Гоце вместо да построи руската централа „ Белене ”, вкара България в НАТО. После под вещото управление на Сергей Дмитриевич се присъединихме към Европейския съюз. А за редовия член на Българска комунистическа партия от село Славяново остана черешката на тортата – да посрещне в земята на Ботев и Левски педалите от „ Евровизия ”.
Направо се тормозя за следващата година, ей. Горещо предлагам на Волен Сидеров и Евгени Минчев да внимават да не получават бъбречни рецесии по спирки и да дремят по полянки. Защото единствено след броени месеци, когато състезанието кацне у нас, тук ще се изпълни с толкоз Кончити с огромни, розови колбаси, че гей парадът ще им се види като утринна молитва пред офиса на арх. Пламен Мирянов.
Ще бъде шарено, ще бъде занимателно, единствено че ще стърчат други пилони, а друг на Рожен. Ще се изсипят всевъзможни безродници – норвежки лесбийки, азербайджански травестити, британски садомазохисти, румънски зоофили и швейцарски воайори, та чак свят да ти се завие. Някои ще се пробват да пеят, други единствено ще пият биричка из центъра, трети ще се повозят на метрото, неколцина може да отидат и в „ Квадрат ” 500 да видят класическите експозиции на Мърквичка, Майстора и Захари Зограф.
По-интересно е обаче какво ще забележим ние. Писна ми всякакви политикономистчета да считат дали ще излезем на облага или на загуба от успеха на „ Бангаранга ”. Колко ще коства наемът на Арена „ 8888 ”, преносимите станции на Българска национална телевизия и облеклата на Драго Чая. Имаме неповторимия късмет за няколко дни да се докоснем до същинската, радостна, богата, безоблачна и безгрижна Европа и това не може да се оцени нито с БВП, нито с инфлационен показател.
Обикновеният земляк от „ Люлин ” и от Вършец, от „ Овча купел ” и от Малко Търново ще види дали в действителност прогнилият запад е толкоз заплашителен, толкоз деградирал, това ислямизиран и толкоз омекнал, колкото му изясняват Карбовски и Дърева. Същият чичко, който вечер псува Урсула по тв приемника и кълне Кая Калас да й окапят зъбите ще срещне не публична делегация, не дипломатически корпус, а действителни хора. Ще може да ги попита в действителност ли зъзнат без съветски газ, по какъв начин одобряват разрушаването на обичайното семейство, мечтаят ли за нацистки реваншизъм и заличаване на славяните.
Пък може би, но не е напълно несъмнено, в последна сметка ще разбере, че запад от нас живеят естествени и щастливи хора, материално задоволени и духовно разнородни, свободни и толерантни. И ще може да ги съпостави с озъбените мутри на орките Митрофанова и Соловьов, с перхидроления кич на фена на пишки Киркоров, с беззъбите мумии с георгиевски лентички на Червения площад и с долнопробните съветски шафрантии от тик-ток с немити от петилетка полови органи.
Защото тази Европа, която наричате джендърска и с изтекла нужда, в действителност е величествен общ брой на култури и идеологии, на теоретичен талант и всекидневен труд, на справедливо благосъстояние и изстрадана със епохи войни самостоятелност. И тя ще пристигна при нас с ария, а не с танкове и автомати, както обичат да идват съветските прасета.
Направо се тормозя за следващата година, ей. Горещо предлагам на Волен Сидеров и Евгени Минчев да внимават да не получават бъбречни рецесии по спирки и да дремят по полянки. Защото единствено след броени месеци, когато състезанието кацне у нас, тук ще се изпълни с толкоз Кончити с огромни, розови колбаси, че гей парадът ще им се види като утринна молитва пред офиса на арх. Пламен Мирянов.
Ще бъде шарено, ще бъде занимателно, единствено че ще стърчат други пилони, а друг на Рожен. Ще се изсипят всевъзможни безродници – норвежки лесбийки, азербайджански травестити, британски садомазохисти, румънски зоофили и швейцарски воайори, та чак свят да ти се завие. Някои ще се пробват да пеят, други единствено ще пият биричка из центъра, трети ще се повозят на метрото, неколцина може да отидат и в „ Квадрат ” 500 да видят класическите експозиции на Мърквичка, Майстора и Захари Зограф.
По-интересно е обаче какво ще забележим ние. Писна ми всякакви политикономистчета да считат дали ще излезем на облага или на загуба от успеха на „ Бангаранга ”. Колко ще коства наемът на Арена „ 8888 ”, преносимите станции на Българска национална телевизия и облеклата на Драго Чая. Имаме неповторимия късмет за няколко дни да се докоснем до същинската, радостна, богата, безоблачна и безгрижна Европа и това не може да се оцени нито с БВП, нито с инфлационен показател.
Обикновеният земляк от „ Люлин ” и от Вършец, от „ Овча купел ” и от Малко Търново ще види дали в действителност прогнилият запад е толкоз заплашителен, толкоз деградирал, това ислямизиран и толкоз омекнал, колкото му изясняват Карбовски и Дърева. Същият чичко, който вечер псува Урсула по тв приемника и кълне Кая Калас да й окапят зъбите ще срещне не публична делегация, не дипломатически корпус, а действителни хора. Ще може да ги попита в действителност ли зъзнат без съветски газ, по какъв начин одобряват разрушаването на обичайното семейство, мечтаят ли за нацистки реваншизъм и заличаване на славяните.
Пък може би, но не е напълно несъмнено, в последна сметка ще разбере, че запад от нас живеят естествени и щастливи хора, материално задоволени и духовно разнородни, свободни и толерантни. И ще може да ги съпостави с озъбените мутри на орките Митрофанова и Соловьов, с перхидроления кич на фена на пишки Киркоров, с беззъбите мумии с георгиевски лентички на Червения площад и с долнопробните съветски шафрантии от тик-ток с немити от петилетка полови органи.
Защото тази Европа, която наричате джендърска и с изтекла нужда, в действителност е величествен общ брой на култури и идеологии, на теоретичен талант и всекидневен труд, на справедливо благосъстояние и изстрадана със епохи войни самостоятелност. И тя ще пристигна при нас с ария, а не с танкове и автомати, както обичат да идват съветските прасета.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




