С мач срещу Швейцария националният отбор по футбол слага край

...

Футболните национали излизат в последния си мач за годината

С мач против Швейцария националният тим по футбол поставя завършек на 2021 година и международните квалификации за шампионата в Катар. Срещата е довечера от 21.45 часа на стадиона в Люцерн.

В дуела отборът на ще търси позитивен резултат в опит да приключи на трето място С. Срещу себе си обаче ще има доста стимулиран тим, който пък се бори за първата позиция и непосредствено класиране на международното.

Освен това България ще опита и да вземе реванш за загубата си от Швейцария през март в дебюта на Петров. Тогава отборът, като получи три гола още до 12-ата минута.

" Още в първия мач, в който бяхме дружно с футболистите, още до 12-13 минута получихме тежък пестник, това не мога да го не помни и желая реванш ", сподели Петров преди дуела и даде обещание, че България ще играе стимулирано след подозрение от за настройката в тима.

Под въпрос за дуела беше само Кирил Десподов, само че треньорът заяви, че той ще играе.

" Знаем класата на Швейцария и подхождаме с почит. Отборът ни би трябвало да играе за България. Ако се раздадем - всико е допустимо ".
Източник: dnevnik.bg