Русия получи покана за срещата на Г-20 в САЩ
Русия е получила покана да взе участие в срещата на Г-20 в Съединени американски щати, която ще се организира в Маями, Флорида, на 14 и 15 декември.
„ Има покана за присъединяване на най-високо ниво “, съобщи заместник-министърът на външните работи Александър Панкин, представен от организация ТАСС.
Той сподели, че към момента не е ясно кой ще съставлява Москва, и означи, че решението ще бъде взето, когато събитието наближи.
Всяка година срещата на върха на Г-20 събира водачите на развитите и разрастващите се стопански системи.
„ Има покана за присъединяване на най-високо ниво “, съобщи заместник-министърът на външните работи Александър Панкин, представен от организация ТАСС.
Той сподели, че към момента не е ясно кой ще съставлява Москва, и означи, че решението ще бъде взето, когато събитието наближи.
Всяка година срещата на върха на Г-20 събира водачите на развитите и разрастващите се стопански системи.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




