Родните национали с нова загубаНационалният ни тим по волейбол претърпя

...

Русия се оказа прекалено силна за България на волейбол

Родните национали с нова загуба

Националният ни отбор по волейбол претърпя четвърто следващо проваляне в Лигата на нациите.

България загуби с 0:3 от Русия (20:25, 20:25, 21:25) във втория си мач от четвъртия кръг на шампионата, игран в Бразилия.

Родният отбор отстъпваше на противника през целия мач и разумна загуби, като след 11 изиграни мача, заема 12-а позиция с 3 победи и 8 провали.

И в трите гейма Русия успяваше да натрупа преднина към първото техническо прекъсвано. Сборная запазваше задатъка си до края на геймовете, без изключително напрежение.

Нашите момчета не успяваха да застрашат преднината на съперника и разумно изгубиха.

Най-резултатен за българите още веднъж бе Цветан Соколов с 15 точки, до момента в който за Русия Виктор Полатаев означи 20.

Следващата среща на националите ни е на следващия ден, когато се изправяме против Германия в среднощ./ Dir.bg
Източник: petel.bg