Република Корея завърши наравно 2:2 у дома с Колумбия в

...

Хюн-Мин Сон направи всичко възможно да даде летящ старт на Клинсман

Република Корея приключи наедно 2:2 вкъщи с Колумбия в другарски мач. Два гола на Хюн-Мин Сон не доближиха на азиатците да завоюват, макар че водеха с 2:0. Нападателят на Тотнъм се разписа в 10-ата минута, както и в спомагателното време на първата част.

Хамес Родригес върна един гол в 46-ата минута, а единствено 180 секунди по-късно Хорхе Караскал възвърне равенството при дебюта на новия селекционер на корейците Юрген Клинсман.

Този дуел беше част от подготовката на двата тима за идните шампионати през лятото. Република Корея ще играе в шампионата за Купата на Азия в Катар, до момента в който Колумбия ще взе участие на Копа Америка в Съединени американски щати.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.