Реал Мадрид срази Валенсия с 2:1 в среща от 21-и

...

Реал се доближи до Топ 3 след убедителна победа над Валенсия

Реал Мадрид съкруши Валенсия с 2:1 в среща от 21-и кръг на Примера дивисион, която се игра на стадион "Местая" пред 47 000 ентусиасти.

След 1/4 час игра Роналдо осъществя дузпа, отсъдена за нарушаване против него. В 37-ата минута съдията отсъди още една дузпа за Реал, този път за фаул против Карим Бензема, а Роналдо още веднъж не сбърка от бялата точка. Санти Мина върна един гол в 58-ата минута, само че в заключителните пет минути Реал стигна до още две попадения, маркирани от Марсело и Тони Кроос в последните пет минути. Валенсия остава на трето място с 40 точки, а Реал е на четвърто е с 38 и е изиграл един мач по-малко от "прилепите". Лидерът Барселона играе в неделя с Алавес вкъщи на "Камп Ноу". /БГНЕС
Източник: bgnes.com