В петък в 16:19 ч. в Районното управление в Карнобат

...
В петък в 16:19 ч. в Районното управление в Карнобат
Коментари Харесай

Запали се влак край Карнобат

В петък в 16:19 ч. в Районното ръководство в Карнобат е получено известие от началника на пътнически трен 30133 (Карлово – Бургас) за това, че на жп гара Церковски локомотивът на композицията се е запалил.

Пътниците са навреме свалени на гарата, като няма потърпевши хора. Служителите от влаковата комбинация не са съумели да разкачат локомотива от вагоните.

На място са изпратени екипи на полицията и Районната работа „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията ”в Карнобат, съобщи NOVA.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР