Реал Мадрид победи с 2:1 Рома в мач от турнира

...

Блестящ Бейл изведе "Реал" до успех срещу "Рома"

" Реал " Мадрид " победи с 2:1 " Рома " в мач от шампионата International Champions Cup, игран на стадиона в Ню Джърси. Срещата бе последна от американското турне на Кралския клуб, който към този момент се готви за Суперкупата на Европа. Мачът против " Атлетико " Мадрид е на 15 авуст в Талин и ще бъде излъчен директно по bTV Action от 21:30 ч.

Марко Асенсио откри резултата против " Рома " още във 2-ата минута. Той се разписа след асистенция на Гарет Бейл. В 15-ата уелсецът също записа името си измежду голмайсторите за 2:0.

Резултатът се резервира до почивката, а след паузата Хулен Лопетеги и Еузебио Ди Франческо направиха доста смени. Все отново " Рома " съумя да понижи изоставането с гол на Кевин Строотман.
Източник: btvnovinite.bg