Осакатени от съмнение в себе си, преследвани от демони на минали неуспехи и въпроси за техния треньор.... Ред е на Германия да флиртува със самоунищожението на Евро, пише IAN HERBERT
Разбира се, методът на мислене може да води един тим единствено надалеч и мнозина считат, че е много отвратително чакането за съботния осминафинален мач, откакто Швейцария стигна до минути откакто изпрати Германия на второ място място в групата и последвал конфликт с Италия.
" Не знаем какъв брой сме положителни. Нямаме доказателства “, споделя Джулия Шаус от остарелия град на Дюселдорф. Може да се наложи да кажем, че „ отпадането на четвъртфиналите е добре “. Помнете, че тук се възвръщаме “, споделя Франц Брубер на стълбите на Кьолнската катедрала. И двамата разискват тим на Германия, който едвам в този момент е на път да се завърне към репутацията си.
Повдигнаха се въпроси към треньора на Германия Юлиан Нагелсман след равенството 1-1 с Швейцария
Тони Кроос разкри тази седмица, че еуфорията отшумява след провалянето с 5-1 над Шотландия
Играйте нататък Ябълка SpotifyПрочетете целия текст »




