Разбира се, че съм разочарован, защото винаги искаме да печелим“,

...

Англия 1-1 Швеция: Защитаващите титлата се задържаха в откриващата квалификация за Евро 2025, тъй като ударът с глава на Алесия Русо през първото полувреме беше отменен от Фридолина Ролфо на Уембли

„ Мисля, че имахме сложен мач против добър съперник. Като тим трябваше да вземаме по-бързи решения, трябваше да подаваме топката по-бързо и се борехме с това.

Алесия Русо изведе Англия напред през първото полувреме против Швеция в Квалификация за Евро 2025

Нападателят кимна при хитро центриране на Лорън Джеймс в 24-ата минута в петък вечер

Вашият браузър не поддържа iframes.

„ Вкарахме страховит гол. През второто полувреме си помислих, че голът им беше в действителност непотребен. Дадохме мятане и от това те вкараха. Това беше разочароващо. На моменти също се борехме малко с пресата си върху тях и те направиха това доста мъдро. Искаме да задържим топката по-дълго. В края на мача получихме повече надзор и можехме да получим повече сила и повече офанзиви. На...