Последни новини от „Пирогов за момичето, клано от собствени...
Раненото с нож от личния си татко момиче е избавено, само че положението му остава тежко. Пострадалата при случай в столичния квартал „ Подуяне “15- годишна е в нормализирано положение, оповестиха от пресцентъра на болница „ Пирогов “.
Оттам допълват, че положението на момичето остава тежко. То е прекарало спокойна нощ и продължава да бъде под реанимационно лекуване и интензивно наблюдаване в ръководената от доцент Б. Младенов Клиника по детска реанимация на „ Пирогов ".
Оттам допълват, че положението на момичето остава тежко. То е прекарало спокойна нощ и продължава да бъде под реанимационно лекуване и интензивно наблюдаване в ръководената от доцент Б. Младенов Клиника по детска реанимация на „ Пирогов ".
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




