Ръгбистите на Южна Африка отбелязаха седем есета срещу Италия и

...

Южна Африка разгроми Италия на Световното по ръгби

Ръгбистите на Южна Африка означиха седем есета против Италия и завоюваха с 49-3 мача си от Световното състезание, провеждащо се в Япония.
 Национал по ръгби излиза против професионален ММА играч на галата в Перник
TWINS 14: Национал по ръгби излиза против професионален ММА играч на галата в Перник

Пореден мач за Туан Нгуен, дебют за Веселин Пейчев

Хендър Полард добави по две точки за есетата на Чеслин Колб и Монгени Мбонами и вкара фаул за 17-3, резултат при който приключи първото полувреме.

Лукханио Ам, Маказоле Мапимпи, РГ Сниман и Малкълм Маркс прибавиха есета след почивката, осигурявайки бонус точка за спечелилите. Мачът на процедура завърши при започване на второто полувреме, когато италианецът Андреа Ловоти беше изпъден за група игра.
 Снимка 446238
Източник:

Това беше четвъртият червен картон в сегашния шампионат. Преди четири години имаше единствено едно изпъждане през цялата конкуренция.

Двукратният световн първенец Южна Африка би трябвало да победи Канада във вторник с цел да си обезпечи място на четвъртфинал. Италия ще играе с любимеца за купата Нова Зеландия на 12 октомври, събота. " Ол Блекс " имат още един мач с Намибия, където ще гонят разгромна победа.