Радка Пиратка си стои вкъщи и не излиза навън. Точно

...
Радка Пиратка си стои вкъщи и не излиза навън. Точно
Коментари Харесай

Изпълнителят на Радка Пиратка: Тя си стои вкъщи и не излиза!

" Радка Пиратка си стои у дома и не излиза на открито. Точно каквито са рекомендациите на щаба ", с усмивка разгласи изпълнителят на именитата ария Тошко Тодоров , разбра HotArena.

Той към този момент близо месец е в изолираност, защото заведението във Велико Търново, в което имаше изяви, е затворено. В тези сложни времена рояк се осланя на мощната си религия в Бог и разсъждава по какъв начин злините са ни се стоварили върху главите. " Изходът от рецесията не е хората да са уплашени от гибелта. Библията споделя, че би трябвало да се благославяме един различен, с цел да можем да живеем в обич ", споделя чалга легендата.

Тошко е взел ограничения, с цел да се защищити от ковид. Вкъщи той има огромен кръст с разпнатия Христос, който е донесен от Йерусалим от негов другар. И се моли на него. Преди време изпълнителят имаше финансови компликации, само че след доста работа и дисциплинираност съумя да си стъпи на краката. Сегашната обстановка без работа може още веднъж да му аргументи главоболия. 

" 90-те години на предишния век бяха хубави времена, тъй като се работеше всяка вечер. Купонджийски временаИмаше завъртане на пари по джобовете на хората и нещата бяха тръгнали на оправяне. Но тарикатите взеха решение да го скапват и всичко потегли надолъ. Затова в никакъв случай няма да се оправим в България ", уверен е артистът, написа България през днешния ден. 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР