Работник е в тежко състояние след падане от покрив на

...
Работник е в тежко състояние след падане от покрив на
Коментари Харесай

Работник е в тежко състояние след падане от покрив на сграда в Симитли

Работник е в тежко положение след рухване от покрив на постройка в Симитли, сподели за Българска телеграфна агенция шефът на дирекция „ Инспекция по труда “ – Благоевград Славянка Симитчийска.
Прочетете още
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация служащият е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт.

Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска.

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР