Проектонационалите от зона Варна постигнаха заслужен успех с 2:0 над

...

Зона Варна се справи с талантите от Велико Търново

Проектонационалите от зона Варна реализираха подобаващ триумф с 2:0 над гениите от зона Велико Търново.
 Дузпи донесоха победа за Зона Благоевград над Бургас Дузпи донесоха победа за Зона Благоевград над Бургас
Първата опастност за гол бе за варненци, откакто Джем Андонов стреля от далечно разстояние, само че вратарят мазета. Последваха положителни минути и за търновци, само че изстрелите им не откриха очертанията на вратата на Александър Панайотов. В 19-ата минута падна и първото попадение в мача. Тимур Мустафа засече с глава центриране от корнер на Джем Андонов и изведе зона Варна напред в резултата.

При този резултат приключи и първата част.

Второто полувреме стартира още веднъж с по-добра игра на играчите от зона Варна и след прекрасен удар на Ястиян Георгиев се стигна до корнер. Джем Андонов цетрира, а след неприятна интервенция на вратаря на търновци се стигана до втори гол. Така резултатът стана 2:0 за варненци. Минути по-късно момчетата от зона Велико Търново бяха покрай понижаване на резултата, само че удар на Преслав Стойков мина около вратата. Пет минути по-късно още веднъж Стойков стреля, само че ударът му бе избит в корнер. От последвалото центриране от корнер се стигна до безредие, а напречната греда избави от попадение играчите на зона Варна.

До края на дуела повече попадения не паднаха и срещата приключи с триумф 2:0 за зона Варна.