Седенето – новият враг на здравето
Продължителното седене е „ новото пушене “. Време е да се раздвижим.
Това декларира изрично доцент Христина Миланова, шеф на Клиниката по физикална и рехабилитационна медицина на ВМА.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




