Продължава разследването на тежката катастрофа между автобус и самосвал на

...
Продължава разследването на тежката катастрофа между автобус и самосвал на
Коментари Харесай

Разследват причините за тежката катастрофа между автобус и самосвал на АМ Хемус“

Продължава следствието на тежката злополука сред рейс и самосвал на Автомагистрала „ Хемус ”, в посока София. При случая почина един човек, а други 16 пострадаха.

Шестима от тях остават за лекуване в разнообразни столични лечебни заведения. 69-годишна жена е настанена в тежко положение в болница „ Света Анна “. Там се лекуват още двама мъже. Други двама са настанени във ВМА.

По непотвърдена информация до тежката злополука се стига откакто камионът е спрял в спешната лента, а водачът на рейса е задремал и се е блъснал в него.

Двамата водачи имат общо близо 80 нарушавания на пътя и на двамата книжката е отнемана. Шофьорът на влекача е с позитивна проба за амфетамин и метамфетамин.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР