Продажните цени на дома продължиха да се увеличават през първия

...
Продажните цени на дома продължиха да се увеличават през първия
Коментари Харесай

Североизточен Сити вижда най -голямата печалба, тъй като цените на продажбите на жилищата отново се повишават

Продажните цени на дома продължиха да се усилват през първия месец на новата година, като един главен пазар на метрото в Североизтока се гордее с най -голямата годишна облага.

Последните данни за показателя на S&P CoreLogic Case-Shiller, оповестени във вторник, демонстрират, че цената на цялата страна е повишена с 4,1% през януари по отношение на преди година, надвишавайки облагата от 3,9% от декември 2024 година

Цените на жилищата в 20 -те съществени метро на Съединени американски щати, проследени от показателя, са нарастнали с 4,7% през 12 -те месеца, приключващи през януари, по отношение на 4,5% нарастване през предходния месец. Индексът на 10 града също се усили, като се увеличи с 5,3%.

Взети дружно, и трите показателя на шилърите демонстрират ускоряващ растеж на цените на дома спрямо предходния месец.

Ню Йорк още веднъж регистрира най -високата годишна облага измежду 20 -те града със 7,7% скок през януари, следван от Чикаго и Бостън, като надлежно е 7,5% и 6,6%.

Междувременно Тампа, Флорида,...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР