Проблемите в ЦСКА изглежда нямат край. Днес червените съобщиха доста

...

Нов проблем в ЦСКА

Проблемите в ЦСКА наподобява нямат край. Днес " алените " оповестиха много тревожна вест на уеб страницата си. Изглежда травмата на Жоржиньо може да се окаже по-сериозна от предстоящото.

Снощи отборът победи Славия с 2:1, а по време на мача №7 получи контузия, след жестоко влизане на Славчо Шоколаров в краката му.

ЦСКА реализира трагичен триумф над Славия с 2:1
ЦСКА излъга Славия в драма на " Армията ", няма кой да спре Мауридеш

" Червен " триумф с 2:1, който върна лидерското място селекцията на Нестор ел Маестро

Публикуваме известието на ЦСКА без редакторска интервенция:

" Контузията на Жоржиньо може да се окаже доста сериозна. Веднага след срещата му бяха направени обстойни прегледи, които демонстрираха подозрения за скъсани връзки на десния гален.

Той беше сменен наложително още в 52-та минута на срещата след брутално влизане в неговите крайници. Главният арбитър отсъди единствено нарушаване, без да покаже картон за явно грубите дейности против футболиста на ЦСКА.

Нападателят сигурно отпада за идващите дуели на тима.

В четвъртък (16 август) алените гостуват в Дания на Копенхаген в среща реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

В идващия кръг от Първа лига ЦСКА гостува в Разград. Мачът ще се организира на 19 август (неделя) от 21:00 часа ".