Принцеса Марта Луиза, дъщеря на норвежкия крал Харалд V, обяви,

...
Принцеса Марта Луиза, дъщеря на норвежкия крал Харалд V, обяви,
Коментари Харесай

От принцеса стана шаман! Трус в норвежкия кралски двор

Принцеса Марта Луиза, щерка на норвежкия крал Харалд V, разгласи, че изоставя кралските си задължения, с цел да се посвети на различната медицина дружно с нейния избраник – самопровъзгласилият се за шаман афроамериканец Дюрек Верет, който твърди, че е " възкръснал от мъртвите ".



Въпреки че се отдръпва от отговорностите си, принцеса Марта Луиза ще резервира аристократичните си трофеи, написа novini.bg.

В последно време локалната преса не пести рецензиите си по адрес на Верет, наричайки го " самозванец " и " лъжец ". Междувременно Би Би Си популяризира социологическо изследване, извършено преди принцеса Марта Луиза да анонсира, че се отхвърля от отговорностите си, съгласно което едвам 13% от интервюираните норвежци са на мнение, че тя е способна да съставлява кралското семейство на публични събития.

 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР