При аутопсията на Пейо Пеев е взета ДНК проба, за

...
При аутопсията на Пейо Пеев е взета ДНК проба, за
Коментари Харесай

Взета е ДНК проба от Пейо Пеев, за да се установи кой е бащата на второто дете на Габриела

При аутопсията на Пейо Пеев е взета ДНК проба, с цел да се откри кой е бащата на второто дете на Габриела. Това изясни юристът по фамилно право Йорданка Бекирска по Българска национална телевизия.

Делото е заведено още преди раждането на детето. Исковата молба е получена от умрелия Пеев. Адвокат Бекирска работи в адвокатската фирма, която Пеев употребил за делото.

„ Необходим е единствено един тест, с цел да се откри дали Велико Минков е татко на детето и по този начин да му бъдат дадени родителските права. Той не е виждал детето, тъй като по документи той е никой. Делата лишават години, само че се вземат решение. Ако се потвърди, че  Велико Минков е татко на детето, децата ще бъдат разграничени “, изясни Бекирска.

Ролята на бащата е също толкоз значима, колкото и на майката, добави тя.

За насилието би трябвало да се приказва непрестанно и да пазим децата си от него, сподели още юрист Бекирска.

„ Насилието, което беше упражнено и приключи с убийството на мъж, в действителност беше моментът, в който още веднъж започваме да си приказваме за принуждение и виждаме, че жертви на принуждение могат да станат както дами, по този начин и мъже, по този начин и деца. Така, че всеки може да бъде жертва на принуждение и то е към нас. Семейните спорове са доста тежки. Толкова съществени са взаимоотношенията, когато се разпадат и толкоз взривяващи са страстите, които държат хората, че се стига до крайности и те могат да стигнат до съдбовен край “, изясни юрист Бекирска.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР