Президентът Румен Радев ще пътува с личния си автомобил по

...
Президентът Румен Радев ще пътува с личния си автомобил по
Коментари Харесай

Радев към шефа на НСО: Ще пътувам с личния си автомобил

Президентът Румен Радев ще пътува с персоналния си автомобил по време на визитите си, в които чиновниците на администрацията му ще употребяват техните за извършване на отговорностите си като част от президентството. 

Това ще става от 20 октомври, се споделя в писмо на президента до началника на НСО.

" Приетият от 51-вото Народно заседание Закон за изменение на Закона за Националната работа за защита анулира транспортното обезпечаване на администрацията на президентството от ръководената от Вас работа без никаква опция за длъжностен превоз.

Като пълководец от Българската войска в никакъв случай не съм изоставял своите подчинени в сложни обстановки, в които постоянно ги поставяха решенията на овластените политици. Като президент на Република България няма да погазя правилата си и ще остана взаимен със чиновниците в институцията. Убеден съм, че когато политическата класа гласоподава закони, които разграждат страната, ние, българските жители, би трябвало да я съградим още веднъж.

А това стартира с персоналната честност и възобновяване на доверието сред жителите и политиците ", написа Радев в писмото си до началника на Националната работа за защита ген. майор Емил Тонев.

Той показва вяра, че претекстовете му ще бъдат разбрани и споделени. 
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
Източник: clubz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР