Президентът на САЩ Джо Байдън заяви вчера, че Съединените щати

...
Президентът на САЩ Джо Байдън заяви вчера, че Съединените щати
Коментари Харесай

Байдън: САЩ няма да предоставят изтребители Ф-16 на Украйна

Президентът на Съединени американски щати Джо Байдън съобщи през вчерашния ден, че Съединените щати няма да дават изтребители Ф-16 на Украйна, съобщи Франс прес.  " Не ", сподели Байдън в отговор на журналистически въпрос дали Белият дом обмисля да даде на Киев такива изтребители.
След като Съединени американски щати и Германия оповестиха, че ще дават танкове на Украйна, украинският президент Володимир Зеленски упорства за още военна помощ, която да включва ракети с огромен обхват и изтребители.

Берлин към този момент изрично отхвърли тази концепция, а френският президент Еманюел Макрон съобщи, че " нищо не е изключено ", само че в това време посочи, че досега Украйна не е отправяла сходно искане към него.
Американският президент оповести, че ще посети Полша, само че не посочи датата на визитата си.    
Източник: Българска телеграфна агенция

Следвайте " Гласове " в
 
31 Яну 2023531 Яну 202384231 Яну 202315431 Яну 20235231 Яну 202330531 Яну 2023637КоментариДо БайГън31 Яну 2023 9:42ч.
Що бе, дядка?! Давайте! Дайте си всичко, с цел да отиде на скрап-сметището, наречено УСрайна..., че най-после, когато руснаците в действителност тръгнат напред, да няма с какво да ги спрете... Или, минимум да се демилитаризирате дотолкоз, че да няма с какво да тръгнете против Китай, на който по този начин жадно се точите! Западното самоубийство е в ход...
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати Ким Чен Ун31 Яну 2023 9:50ч.
Рубладжиите последно разпалват войната или ги е боязън? Митрофанова какво ви сведе на оперативката?
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати Белене, при комарите31 Яну 2023 10:00ч.
Кавал, ти не видиш ли, че дементният дядка или лъже като дрът манго, или не помни какво е споделил единствено преди минута?
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати thenewone31 Яну 2023 10:16ч.
" Рубладжиите последно разпалват войната или ги е боязън? " - Къв е пойнтът тук?
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати Дементният знае ли историята? Че кой да му каже истината...31 Яну 2023 10:05ч.
" Ровно 80 лет обратно, 31 января 1943 года сдался в плен фельдмаршал Паулюс - один из сотен тысяч таких же пленных немецких военнослужащих. "
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати Ким Чен Ун31 Яну 2023 10:21ч.
Едно озлобено куче като е в ъгъла и без никаква поддръжка може да направи някоя нелепост.
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати thenewone31 Яну 2023 10:26ч.
Е, към този момент няма заплаха да направи нелепост - стига в действителност да не прати Ф-16.
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати Ким Чен Ун31 Яну 2023 11:06ч.
Проблема е, че при тая режисура присъединени, само че не окупирани 4 области няма благоприятни условия за мир. А и няма медиатор за мирни договаряния - единствения вероятен Ердоган дори не признава Крим за съветски
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати нравится не нравится...31 Яну 2023 11:08ч.
Мир ще има, когато НАТО деокупира ИЕ и хунтата падне, в случай че самото то се разпадне от позор - още по-добре. Иначе ще има утилизация и декомунизация на режима в УССР.
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати bodar4uk31 Яну 2023 10:47ч.
Абе, пращайте антични старци от времето на динозаврите, дето падат без ракети.
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати ФЪРКАТИЧКО31 Яну 2023 10:50ч.
Вие европейци и демократи ли сте, тук пишещите? Преди да започнете да се радвате на съветските победи не забравяйте, че България е пълновръстен и виновен член на НАТО и част от свободното и демократично европейско семейство, а не комунистическа мракобесия.
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати обгорен бройлер, без перушина31 Яну 2023 11:11ч.
Не признаваме нито НАsrТО, нито демоскръцията ви, нито англоамериканската окупация на Европа. Живеем в иго и Русия е единственият ни силов поръчител и вяра да се освободим.
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати MM9331 Яну 2023 11:15ч.
Съединени американски щати може и да не дават, само че вашите европейски пудели ще дават и хоро ще играят... по ваша заповед. Няма мърдане, по този начин грубо сте нагазили в основания от вас спор в някогашна Украйна, че няма излизане... като свършат украинците ще намерите " мотив " и европейци (най-вероятно първо поляци) ще изпратите...
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати рукола Z31 Яну 2023 11:32ч.
Що бе Бай Пън, разрешаваме ти да им подариш нашите чертежи и без тва тия кошници са си безконечен бирник на джоба, и повече не ни търсете да оказваме помощ за нищо!
Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати Напиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати ЧетениКоментирани22 Яну 2023315411 Яну 2023194228 Яну 2023204526 Яну 2023414
Ние и нашите сътрудници използваме технологии като за персонализиране на наличието и рекламите, които виждате, както и с цел да проучваме трафика на уеб страницата. Изберете “Приемам ”, с цел да приемете потреблението на тези технологии. За повече информация, апелирам запознайте се с обновените и на Гласове.ком ЕООД
Източник: glasove.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР